Садовий програв касацію щодо приміщень фтизіопульмонологічної служби

0
1311

Мер Львова намагався зірвати приватизаційний процес у Львівській облраді

Львівська обласна рада виграла касацію щодо продажу приміщень фтизіопульмонологічної служби. Про це під час апаратної наради повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

«24 жовтня на сесії ми розглядатимемо питання щодо продажу комунального майна, але хочу повідомити, що ми виграли не тільки апеляцію, але й касацію. Судова епопея, яку розпочав Львівський міський голова Андрій Садовий, нарешті завершилась. Тепер уже немає сумнівів, чи це приміщення міста, чи області. Замість того, щоб мера хвилювало, чи не на «швидкі», які обслуговують у тому числі і місто Львів, підуть виручені від продажу кошти, мер Львова намагався тормосити нам приватизаційний процес у області. Йому мало б бути цікавіше, куди підуть кошти», – сказав Ганущин.

Нагадаємо, Львівська облрада виставила на аукціон два приміщення фтизіопульмонологічної служби. Кошти, виручені від приватизації цих об’єктів, будуть скеровані для потреб охорони здоров’я відповідно до пропозицій департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Як повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, юристи Львівської міської ради подали позов у суд щодо продажу цих приміщень. Зараз справа знаходиться на розгляді у суді.

“Я переконаний, що цей суд Львівська обласна рада виграє, оскільки ми повністю праві”, – наголосив Гірняк.

Львівська міська рада у особі Андрія Садового замість того, щоб критикувати роботу “швидких”, краще б підтримала медичну допомогу грошима. Про це під час апаратної наради розповів голова Львівської облради Олександр Ганущин.

“Краще б Львівська міськрада підтримала “швидку” гривнею чи двома гривнями”, – зазначив Ганущин.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка додав, що цього не робиться із зрозумілих причин.

“Якщо вони виділять гроші, то кого потім будуть критикувати?”, – риторично додав голова ОДА.

Також голова Львівської облради нагадав керуючій справами виконавчого комітету Львівської міськради Марті Литвинюк про те, що Львівська обласна рада перебуває у судових процесах із Львівською міською радою.

Додамо, голова Львівської облради Олександр Ганущин раніше на апаратній нараді уже передавав привіт меру Львова Андрію Садовому.

Залишити відповідь