Садовий порушує містобудівне законодавство

Львівська міська рада вчинила порушення щодо проведення реконструкції комунальних об’єктів - висновки депутатської комісії

0
69
Садовий порушує містобудівне законодавство

Сьогодні підкомісія з питань діяльності виконавчого комітету Львівської міської ради розглянула документацію усіх містобудівних умов та обмежень, а також публічну інформацію щодо термінів їх видачі.

Про це повідомив депутат ЛМР Олексій Різник, пише Кулемет.

Комісія переглянула усі рішення Виконкому з 1 лютого 2021 року, які стосуються містобудівного блоку.

Під час розгляду містобудівних питань Львівська міська рада порушила містобудівне законодавство. Мова йде про порушення термінів розгляду таких рішень.

“Наведу приклад, що звернення заявника №73 було зареєстровано ЛМР 18 травня 2020 року, а розглянуто аж у 2021 році.

Термін підготовки даного проєкту рішення становить – 187 робочих днів. Хоча закон про регулювання містобудівної документації говорить, що терміни виконання повинні бути до 10 днів.

Тому виникає питання, чи займалась Львівська міська рада весь цей час”, – пише Різник.

Крім цього, Львівська міська рада вчинила порушення щодо проведення реконструкції комунальних об’єктів.

Усі комунальні підприємства перебувають у власності ради, тому не в праві здійснювати будь-які будівництва без погодження депутатського корпусу.

“Розпорядження власності – це виключно компетенція ради. Але виконавчий орган жодного разу не виносив питання щодо проведення реконструкції комунальних об’єктів. Це не відповідає вимогам закону та є порушенням!”, – наголосив депутат.

Залишити відповідь