Садовий поділив 2 мільярди гривень на «бруківку і дерева», а не віддав на потреби ЗСУ

Цинізм та відверта брехня мера Львова Андрія Садового

1
466

Ще на початку березня 2023 року, коли сесія Львівської міської ради затверджувала бюджет розвитку Львівської ОТГ, я вніс пропозицію на розгляд ради про те, аби погасити усі борги міста перед підприємцями, що становило близько 300 мільйонів гривень, і усі решта кошти віддати на потреби Збройних Сил України.

Про це повідомив депутат ЛМР Олексій Різник, пише Кулемет.

Тоді міський голова Андрій Садовий саркастично назвав мою пропозицію емоційно – цікавою та водночас не зрозумілою (дивитись відео)

Віддати кілька мільярдів із бюджету міста на ЗСУ, замість витрачати ці кошти на благоустрій, який в часі війни може зачекати – що тут не зрозуміло меру, так і досі не відомо.

Це все про цинізм, а от брехня полягає у наступному: учора у своєму телеграм – каналі міський голова опублікував пост, де повідомив, що з міського бюджету він планував виділити 2 мільярди гривень на армію. І взагалі Львів готовий поділитись з державою частиною ПДФО, якщо ці кошти допоможуть нищити ворога.

«Андрій Іванович, коли Ви планували віддати 2 мільярди, більшість з яких лежить на депозитах під проценти? Адже в березні Вам було це ще не зрозумілим. А взагалі, може досить дурити людей. «Лохів» серед Львів’ян не так багато!

І нехай голосування, коли Львівські депутати поділили 2 мільярди гривень на «бруківку і дерева», а не віддали на потреби ЗСУ залишиться на совісті кожного депутата, який проголосував «ЗА».

Слава Україні!», – наголосив Олексій Різник.

У Львові від Садового вимагають перевірити діяльність Антона Коломєйцева

1 коментар

Залишити відповідь