Садовий і надалі вважає, що на Грибовицькому сміттєзвалищі стався підпал

0
3468
Андрій Садовий. Колаж Ігоря Стукальця

Львівський міський голова Андрій Садовий продовжує стверджувати, що на Грибовицькому сміттєзвалищі стався умисний підпал.

Про це Садовий заявив на програмі “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

“Так, ми були у коаліції, ми повірили, але потім вийшли з неї і що я отримав? Підпал полігону і півтора роки сміттєвої блокади”, – сказав Садовий.

Мер Львова також додав, що жителі міста Львова платять хабар обласній державній адміністрації за те, щоб “Львів знову не блокували”.

“Ми платимо 300 млн грн за те, щоб місто не було у блокаді”, – вважає мер Львова.

Нагадаємо, фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ЛКП Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс», під час якої виявили втрати 47,8 млн грн, та фінансовий аудит діяльності підприємства, яким додатково виявлено втрати фінансових ресурсів на 3,7 млн грн.

Аудитори виявили зайву виплату іншим підприємствам-перевізникам 32,3 млн грн за вивезення твердих побутових відходів у різні області України.

Також підприємства, яким переказано кошти, не проводили діяльності з утилізації та захоронення побутових відходів, не мали відповідних дозволів, полігонів чи інших виробничих потужностей для такої діяльності.

Крім того, товарно-транспортні накладні цих перевізників не містять даних щодо пунктів розвантаження побутових відходів.

У Львівській ОДА ж наголошують, що вдвічі економлять кошти на очищені міста від сміття.

За даними профільного департаменту, тільки за один місяць скерували 12 мільйонів 854 тисячі гривень на компенсацію перевізникам ТПВ, які вивозять відходи з міста Львова.

Відтак, завдяки запровадженому чіткому контролю та ваговому зважуванню, на вивіз сміття скерували двічі менше, аніж влада міста Львова“, – йдеться у повідомленні.

Колишній підлеглий Садового також розповідав про те, як у мера “освоювали” кошти на смітті.

Фото – Ігор Стукалець.

Залишити відповідь