Садовий хоче змусити депутатів викупити вкрадений завод, – Телішевський

0
1827

Незабаром мине 6 місяців, як мер Львова Андрій Садовий шукає різні варіанти, щоб перерахувати з міського бюджету Львова більше 20 млн. грн російському олігарху Чуркіну. До сьогодні депутати блокували йому це питання, вимагаючи господарського та відповідального рішення.

У порядку денному наступної сесії міськради, яке відбудеться 15 лютого, депутатам пропонують розглянути ухвалу “Про відновлення роботи Львівського автобусного заводу у м. Львові”.

«Виглядає так, що Садовий планує викупити завод. Тобто мер Львова з командою не лише хоче збагатити кишеню російського олігарха, але ще й зробити це двічі, витратитивши гроші міста на завод, який був проданий шайрайським способом. Звісно, що прокуратура за часів Януковича цього не могла визнати. Обурює сама думка, яка виникла в головах чиновників про те, щоб викуповувати фактично вкрадений об’єкт. Зрештою, іншого рішення, як націоналізація стратегічного для України підприємства і повернення в законне русло ми не можемо розглядати», – наголосив голова фракції УКРОПу в міськраді Ігор Телішевський.

Він зауважив, що укропівці не голосуватимуть за дану ухвалу і зроблять усе, щоб не допустити прийняття рішення про викуп заводу.

Нагадаємо, вже кілька років місто має невиплачений борг за придбані у 2009-2010 роках автобуси Львівського автобусного заводу. Місто винне ТзОВ «Оптимум Фактор», яке отримало від ТзОВ «Львівські автобусні заводи» право вимоги боргу, близько двох десятків мільйонів гривень. Ще близько десяти мільйонів гривень складають виконавчий збір і штрафні санкції. З цієї суми понад 2 мільйони гривень – це борг перед працівниками ЛАЗу із заробітної плати. Така ж сума боргу за воду та газ в гуртожитках, де мешкають працівники заводу.

Ще минулого року на сесії депутати повідомляли, що однією зі співвласників ТОВ «Оптимум Фактор» є дружина Чуркіна – Таїсія Саніна.


Leave a Reply