Садовий хоче морити Львів без світла два місяці

Мер Львова оприлюднив скандальну заяву

0
72

Мер Львова Андрій Садовий під час сесійного засідання заявив, що львів’янам потрібно бути готовими до відключення електроенергії. Світла може не бути до двох місяців.

Про це інформує Твоє місто, пише Кулемет.

«Нам треба готуватися до ситуації, коли Львів може бути місяць, а то й два без електропостачання. Коли буде складна ситуація, то попит буде в два рази більший на заправлення генераторів дизелем і транспортування води. Місто має мати все своє. Ще раз наголошую: треба готуватися до дуже складних періодів», – заявив він.

Садовий зазначив, що на початку 2022 року енергетична система України мала семикратний запас міцності, але його легко можна втратити.

«Станом на сьогодні ми маємо двократний запас. Цей запас можна дуже легко втратити. Львів має певний запас міцності з точки зору на комунальні підприємства. Однак без електропостачання виживати буде складно», – додав він.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила, щоб львів’яни якісно пройшли через осінньо-зимовий період, необхідно закупити паливовозки та водовозки.

«Нам ще потрібно докупити паливовоз. У випадку, якщо станеться так, що необхідно буде довозити пальне до точок, де є дизельгенератори. І нам треба закупити водовозку. Це є важливо, адже наразі водовозок нам бракує», – пояснила вона.

Залишити відповідь