Садовому за місяць таки передали протокол громадських слухань щодо реконструкції вулиці Бандери

0
1666

Протокол громадських слухань з приводу запланованого ремонту вулиці Степана Бандери у Львові передано Львівському міському голові для затвердження та визначення відповідальних за розгляд пропозицій, внесених під час громадського слухання.

Про це йдеться у відповіді Львівської міської ради, підписаній начальником управління «Секретаріат ради» Юрієм Лукашевським.

Лист відправлено Львівською міськрадою 26 грудня 2017 року.

Нагадаємо, 24 листопада, у “Львівській політехніці” з ініціативи громадських активістів та депутатів Львівської міської ради пройшли громадські слухання щодо майбутньої реконструкції вулиці Степана Бандери. Модерував слухання один із їх ініціаторів, засновник та головний редактор сайту “Фотографії Старого Львова” Роман Метельський.

Саме там радник мера Олег Шмід назвав учасників громадських слухань агресивним середовищем.

За що проголосували учасники громадських слухань – читайте у протоколі їх проведення.

Львівська обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури просить зберегти традиційне брукування історичних вулиць у межах історичного ареалу міста Львова.

Громадський активіст Віталій Дяків вважає, що результат громадських слухань – це перемога здорового глузду.

Офіційно протокол громадських слухань зареєстрували у ЦНАПі 29 листопада. Відповідь ж відправлена аж 26 грудня.

Громадські активісти та мешканці вулиці Степана Бандери й прилеглих вулиць наголошують на необхідності збереження бруківки на вулиці. Крім того, мешканці наполягають на недопустимості прокладення асфальту на цій вулиці.

Додамо, що учасники громадських слухань висловили категоричну позицію щодо збереження чотирьох смуг для руху транспорту, щоб громадський транспорт та приватні автомобілі не повзли вулицею за трамваями, які дуже часто ламаються.

Натомість представників Львівської міської ради обурило таке рішення громадських слухань.

У коментарях у спільноті «Варті-1» працівники мерії пишуть про те, що мешканці висловились за збереження бруківки на вулиці.

«Вони ще й хочуть, щоб після ремонту була покладена та сама бруківка, яка є зараз», – пише колишній працівник управління транспорту Сергій Журбенко.

Така позиція міста щонайменше дивує.

Залишити відповідь