Садовому дозволили відмити кошти на будівництві сміттєпереробного заводу у Львові

0
370
Садовому дозволили відмити кошти на будівництві сміттєпереробного заводу у Львові

За словами першого заступника міського голови Андрія Москаленка, Державна інспекція архітектури та містобудування України видала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Одним із завдань міста Львова є будівництво сучасного сміттєпререробного заводу. Ми реалізовуємо цей проєкт спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку, залучаючи кращих європейських фахівців. Ми проходимо всі необхідні погоджувальні процедури, зокрема отримали сьогодні інформацію, що є дозвіл від нової уповноваженої інституції – ДІАМУ. Ми очікуємо, що цей дозвіл має надійти до Львова, тоді будемо переходити до наступних кроків», – зазначив перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Відомо, що раніше проєкт пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок Мінекології.

Нагадаємо, що сміттєпереробний комплекс має стати першим в Україні, що працюватиме за європейською технологією, де буде відбуватись прийом, сортування, біологічна обробка відходів та отримання вторсировини.

Потужність майбутнього заводу становитиме 240 тисяч тонн відходів на рік. Збудують його біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13. Наразі там функціонує компостувальна станція для органіки.

За підсумками міжнародного тендеру виконавцем робіт у Львові стане одна з найбільших будівельних компанії Польщі – це Control Process S.A.

Втілюється проект за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Leave a Reply