Садового викликають в СБУ

0
1012

Сьогодні, 4 грудня, мера Львова Андрія Садового викликають на допит у СБУ. Про це Садовий заявив сьогодні, 4 грудня, під час зустрічі з представниками громадських організацій, передає кореспондент «Вголосу».

За словами мера Львова, він має бути в СБУ як свідок щодо карти з «республіками Л/ДНР» на Львівському безпековому форумі.

Прикметно, що роботою СБУ Садовий невдоволений. Він порекомендував представникам спецслужб ловити «жуліків».

«Генеральний прокурор воює з НАБУ. А наш безпековий форум хочуть очорнювати. Мене сьогодні на 15 год СБУ викликає на допит у якості свідка. Хоча СБУ не мене має ловити, а всяких там «жуліків», – заявив Садовий.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив обурення тим, що у Львові на Безпековому форумі Садового на карті визнали “ДНР” і “ЛНР”.

“У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції і я вважаю, що це сьогодні це провокативна річ по відношенню до спікерів, які запрошені. Коли ми у Львові бачимо, що на мапі зображено назва народних республік Донецька і Луганська, я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано Народні республіки Донецька і Луганська, то я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні”, – сказав Синютка.

Пізніше СБУ Львівщини заявило, що перевірки факти, викладені у листі голови Львівської ОДА.

Сьогодні група активістів та бійців АТО увійшли до кабінету міського голови Львова Андрія Садового.


Leave a Reply