Садового у Львові вже відверто тролять через прихильність до геїв

0
674

Депутат Львівської міської ради від “Європейської солідарності” Григорій Козловський потролив міського голову Львова Андрія Садового і його чиновників “прихильністю” до гомосексуалізму. Таким чином депутат зреагував на спроби чиновників виправдати провальні “реформи”, які вони здійснили у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги. Про це пише Четверта студія з посиланням на Вголос.

Під час пленарного засідання Львівської міської ради у четвер, 28 травня, депутатка від ВО “Свобода” Мар’яна Батюк звернула увагу на проблеми в медзакладі й попросила його керівника Олега Самчука прокоментувати це.

Самчук у відповідь запропонував Батюк пожити разом із ним день в лікарні, щоб усе зрозуміти.

Козловський втрутився у розмову й зазначив, що у медзакладі дійсно почалися проблеми після того, як за його реформування взялися Андрій Садовий і його психіатр Олег Березюк.

“Ваше запрошення Мар’яні Батюк пожити з вами один день дуже тішить. Справді, гарна, симпатична жінка. І тішить, що у вас традиційні вподобання. Бо Андрій Іванович говорив, що у нас дуже багато гомосексуалістів, він їх захищає, правда, список не хочете озвучити…А шкода, я б теж їх “позахищав”. Словом, тішить, що хоча б з орієнтацією у вас все гаразд”, – звернувся Козловський до Самчука.

“У мене жінка і троє дітей”, – апелював Самчук.

“Це якраз одне одному не заважає, як показує практика. А тепер по суті. Перше. Дійсно, може ви і людина, і лікар хороший. Але в 34 роки погодитися на ті зміни, які ви там затіяли…Ви мені нагадуєте зараз маленького Сталіна перед початком війни, який перезвільняв і пересаджав усіх генералів. Якщо ви думаєте, що ми не володіємо інформацією, ви дуже помиляєтеся. Насправді, лікарня виє від ваших революцій. І друге. Дивіться, щоб ви не закінчили в психіатричній лікарні. Тому що ми всі прекрасно розуміємо, хто керує лікарнею і тими “реформами”. Не може психіатр (екснардеп від “Самопомочі”, особистий психіатр Андрія Садового Олег Березюк, – ред.) керувати і знущатися над цими процесами”, – додав депутат.

Після цих слів у Козловського закінчився час для виступу і його мікрофон вимкнувся.

“Я більше не буду про гомосексуалістів, дайте ще договорити”, – пожартував обранець.

На це зреагував Андрій Садовий: “Говоріть далі, якщо вам подобається”.

“Та я хочу їх захищати! Дайте мені список нарешті! Будемо разом захищати, вдвох у нас краще вийде! Може, давайте? Як скажете, Андрію Івановичу?” – відповів Козловський.

Нагадаємо, Львівська лікарня швидкої медичної допомоги є комунальним підприємством Львівської міської ради і підпорядковується Управлінню охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики. Нещодавно, у лютому, міський голова Львова Андрій Садовий представив колективу лікарні нового головного лікаря — Олега Самчука.

Раніше, балотуючись у президенти України, Андрій Садовий заявив, що у його мерії працюють люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією і він готовий їх захищати.

До слова, на засіданні ЛМР 28 травня Григорій Козловський запропонував профінансувати страхування усіх лікарів Львова на час пандемії коронавірусу за свій рахунок. Міський голова Андрій Садовий у відповідь заявив, що сподівається на центральну владу.

Leave a Reply