«Розумні» камери відеоспостереження допомогли виявити порушника кордону на Луганщині

0
377

Учора прикордонники Луганського загону в районі населеного пункту Розсипне, за допомогою комплексу відеоспостереження, виявили порушника. Він намагався незаконно перетнути державний кордон з РФ в Україну.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Спроба непомітним незаконно перетнути кордон поза пунктом пропуску для чоловіка виявилась провальною, адже його запримітив оператор комплексу відеоконтролю. На напрямок ймовірного порушення одразу ж вирушила група реагування від відділу прикордонної служби «Троїцьке».  І поки порушник долав протитанковий рів, охоронці кордону вже очікували його на рокардній дорозі, де і  затримали мандрівника.

Як з’ясувалося, порушником виявився 65-річний місцевий житель.

На чоловіка прикордонники склали адмінматеріали за ч. ст. 204-1 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України). Міру покарання йому обиратиме суд.

Зазначимо, Державна прикордонна служба постійно проводить заходи із модернізації системи охорони держрубежу. Одним із них  є облаштування на державному кордоні так званою системою «інтелектуального кордону». Вона поєднує в собі технічні, інженерні та фортифікаційні новації, і дає можливість оперативно реагувати на зміни в обстановці із мінімальними затратами ресурсів при максимальному контролі за лінією державного кордону.

Leave a Reply