Роксолана Завадська: «Покровителі шахрая, що перебуває в розшуку Інтерпол»

З достовірних джерел мені стало відомо, що під «покровом» прокурора Богдана Іванківа з 18.09.2023 має відбутися чергова спроба захоплення майна ТОВ «Фонтан» із залученням охоронної фірми

0
683

Директор ТОВ «Фонтан» Роксолана Завадська розповіла про спробу рейдерського захоплення ТОВ «Фонтан» і його приміщень, де діє пансіонат для людей похилого віку «Ренамед» та має розпочати роботу реабілітаційний центр для дітей інвалідів.

Про це пише Кулемет з посиланням на Львівський портал.

«В той час, коли Україна бореться зі світовим злом, в чому їй активно допомагає Республіка Польща, «перевертні в пагонах» покривають шахрая, який ошукує людей, залучаючи при цьому осіб з окупованих територій та вихідців країни агресора.

Навколо ТОВ «Фонтан» (власника майна в смт. Брюховичі (Львів) по вул. Смолиста,10), керівником якої я є розгорівся гучний скандал, адже, попередньо погрожуючи 23.07.2023 «віджати» бізнес, рейдерським шляхом під час воєнного стану злочинці, які спеціалізуються на зламі ключів НАІС на чолі з Тарасом Мірусом, який підробляє підписи адвоката ТОВ «Фонтан» Ірини Дуди (погрожує їй позбавленням свідоцтва на заняття адвокатською діяльністю), перебуваючи в розшуку Інтерпол з метою арешту, країна ініціатор – Республіка Польща, злочин – шахрайство, який і озвучив погрози, намагалися «віджати» корпоративні права у мене, Роксолани Завадської. Підтвердженою інформацією, наданою нотаріусами Вінницької, Сумської областей та м. Києва, захоплення було здійснено шляхом підробки документів нотаріуса Анатолія Мілько.

Ключову роль у здійсненні рейдерського захоплення відіграв перехід права власності (корпоративних прав) від законного володільця ТОВ «Фонтан» до особи, місце реєстрації якої-окуповане з 2014 року місто Алчевськ Луганської області – Романа Жифарського та подальша спроба відчуження компанії уродженці країни окупанта росії Людмилі Степанюк, шляхом несанкціонованого доступу до ДР ЮО, програми НАІС та зламу особистих ключів нотаріуса Галини Часової.

Рейдерське захоплення не може відбуватися без участі державного реєстратора або нотаріуса, які є спеціальним суб’єктом Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. В історії із захопленням ТОВ «ФОНТАН» шахраї «використали в сліпу» фахівців із абсолютно різних міст: Суми, Вінниця та намагалися втягти у «схему» приватного нотаріуса м. Києва (якому Мірус особисто телефоном висував претензії щодо відмови у реєстрації компанії за Людмилою Степанюк), хоча приватні нотаріуси не мають жодного відношення до власників компанії у Львові та не знали, що від їхнього імені здійснювали реєстраційні дії.

Неправомірними діями шахраї «очорнили» репутацію фахівців, які оперативно разом із власницею ТОВ «Фонтан» повідомили про злочинні дії, сповістивши правоохоронні органи, за результатами чого ВП №1 ЛРУП№1 ГУ НП у Львівській області було відкрито кримінальне провадження №12023141380001296 від 03.08.2023.

МЮУ 03.08.2023 вжито заходів щодо скасування незаконно проведених 01.08.2023 реєстраційних дій, компанію повернуто власниці ТОВ «ФОНТАН».

В межах кримінального провадження на майно потерпілої, (частку в статутному фонді ТОВ «Фонтан») ухвалою слідчого судді від 07.08.2023 накладено арешт. На це ж майно, що внесено в статутний фонд ТОВ «Фонтан» з метою забезпечення цивільного позову, також накладено арешт ухвалою Шевченківського суду м. Львова від 06.07.2022.

Ухвалою слідчого судді від 15.08.2023 надано дозвіл на вилучення в нотаріуса м. Києва підроблених документів, на підставі яких намагалися заволодіти ТОВ «Фонтан». Проте, 18.08.2023 без встановлення факту неефективності досудового розслідування органом досудового розслідування – ВП №1 ЛРУП №1, постановою заступника керівника Львівської обласної прокуратури КП передано для провадження слідчих дій в ГУ НП у Львівській області. Станом на сьогодні ухвала не виконана.

На клопотання Завадської Р.А., скеровані прокурору області Генадію Демченку та керівнику ГУ НП області Олександру Шляховському щодо виконання ухвали слідчого судді Шевченківського району від 15.08.2023 ніхто не реагує, не дивлячись на ухвали слідчого судді Сихівського району від 04.09.2023 про зобов’язання Генадія Демченка розглянути клопотання.

В провадженні ГУ НП у Львівській області перебуває кримінальне провадження за заявою Завадської №42022142040000049 за ч. ч.3, 4 ст. 358 КК України, яке «з волі» заступника прокурора області Миколи Друзюка об’єднано в КП №12021141390000236, де Мірусу мали оголосити підозру, проте досі справа перебуває «на паузі».

З достовірних джерел мені стало відомо, що під «покровом» прокурора Богдана Іванківа з 18.09.2023 має відбутися чергова спроба захоплення майна ТОВ «Фонтан» із залученням охоронної фірми, шляхом захоплення території на підставі проведених «чорними реєстраторами» реєстраційних дій на неіснуючі об’єкти нерухомого майна по вул. Смолиста,10 в смт. Брюховичі чи шляхом чергової реєстрації припинення права власності ТОФ «Фонтан» на належне йому майно.

Невже «честь мундира» сьогодні зводиться лише до винесення та виконання злочинних по своїй суті постанов з метою приховування злочинів, які вчиняються Мірусом Тарасом, що перебуває в списку розшукуваних Інтерполом осіб, хоч його спільник – Еміль Санакєвич вже відбуває своє покарання в Республіці Польща.

Закликаю керівництво обласної прокуратури та поліції області виконати доручення Сектору міжнародного поліцейського співробітництва з метою припинення злочинних дій Міруса Т.О. та недопущення втручання в роботу пансіонату для людей похилого віку «Ренамед», який орендує приміщення в ТОВ «Фонтан» та реабілітаційного центру для дітей інвалідів, який має розпочати роботу».

Редакція ІВ Кулемет не завжди поділяє думки, висловлені в авторських текстах чи офіційних заявах та готова надати усім сторонам можливість аргументованої відповіді.

Залишити відповідь