Роботу на Львівщині шукають 160 захисників

0
63

У перших числах березня через обласну службу зайнятості роботу шукали 159 учасників бойових дій, з котрих 131 зі статусом безробітного. Серед захисників – 19 осіб з інвалідністю, 8 – жінок, 49 – осіб з вищою освітою, 60 – з професійно-технічною.

Про це інформує відділ організаційно-інформаційної роботи Львівського обласного центру зайнятості, пише Кулемет.

У січні-лютому поточного року за сприяння служби зайнятості працевлаштований 21 учасник бойових дій на такі вакансії як електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, сортувальник виробів, сировини та матеріалів, продавець продовольчих товарів, диспетчер, менеджер, тренер-викладач, викладач закладу вищої освіти, спеціаліст державної служби, фахівець із соціальної роботи, слюсар з ремонту рухомого складу, охоронник та ін.

Ще 12 захисників з-поміж безробітних виявили бажання за скеруванням служби зайнятості поглибити рівень фахової компетенції за програмами «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності», «Технології комп’ютерної обробки інформації», «Цивільний захист населення в умовах воєнного стану», «Особливості роботи на підприємствах в умовах воєнного стану», «Соціально-психологічна адаптація людей під час роботи в умовах війни», «Робота з офісними програмами та використання хмарних сховищ» тощо.

Одинадцять ветеранів отримали ваучери на навчання, відповідно до яких на безоплатній основі зможуть опановувати або вже опановують фах водія навантажувача, водія автотранспортних засобів, тракториста та охоронника.

Експериментальним проєктом, що був запроваджений торік і відповідно до якого захисники та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безоплатно навчатися у закладах освіти Державної служби зайнятості, у січні-лютому цього року скористалися 28 учасників бойових дій. Вони виявили бажання вчитися у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ на операторів безпілотних літальних апаратів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, електрогазозварників, а також підвищити рівень знань за програмами «Хмарні середовища», «Основи FPV: від початку до майстерності».

Окрім того, 8 учасників бойових дій і 4 дружини бійців, взявши участь у програмі «Грант для ветеранів та членів їх сімей», у перші два місяці цього року вибороли право отримати кошти на відкриття або розвиток бізнесу, загальна сума яких сягнула 5,1 млн грн.

Нагадуємо, що фізичні особи-підприємці, а також фірми та компанії у разі працевлаштування учасників бойових дій можуть отримати компенсацію 50% фактичних витрат на оплату їхньої праці (до 7100 грн) із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Виплата проводиться з дня працевлаштування, загальна її тривалість – 6 місяців упродовж року (компенсація виплачується через місяць).

Якщо ви працедавець, маєте потребу в кадрах і готові запропонувати роботу ветеранам, зверніться до місцевого підрозділу Львівського обласного центру зайнятості або зателефонуйте за номером +380966825183.

Вакансію також можна подати через особистий кабінет роботодавця. Ваша інформація буде відразу опублікована, а рекрутери розпочнуть добирати вам претендентів на вільні робочі місця.

Залишити відповідь