Рік Зеленського – рік реваншу: акція у Львові

0
530

24 травня о 14:00 біля пам’ятника Шевченку у Львові відбудеться акція партій “Демократична Сокира”, “Європейська Солідарність”, “Українська республіканська партія”, громадських організацій “Рух Опору Капітуляції”, “Справа Громад”, молодіжних організацій “Студентське Братство”, “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” та руху “Суспільство Майбутнього”. Активісти прийдуть підвести підсумки року президентства Зеленського. Про це інформує прес-служба Демократичної сокири.

Мітингувальники збираються дати свою оцінку першому року правління Зеленського: “Дати оцінку йому, його міністрам, його Єрмаку, його олігархам, його реваншистам, його корупції, його «реформам», його владі. Зеленський став монархом у демократичній країні. Йому належить і виконавча, і законодавча, і судова гілки влади. Він ставить міністрів та прокурорів, призначає силовиків та директорів. Він і відповість за них усіх.” На їхню думку, в Україні значно посилився вплив олігархів, відбувається деморалізація української армії (розведення військ, “просто перестати стріляти”), соратники Януковича або повертаються до влади, або відчувають себе максимально комфортно, згортається децентралізація, а голова Офісу Президента чинить державну зраду на переговорах у Мінськ з мовчазного схвалення самого Зеленського. Список вимог до президента буде озвучений під час акції.

Сама акція буде організована у форматі віче з дотриманням усіх санітарних вимог в період карантину (маски та соціальна дистанція). Протести під такими ж гаслами відбудуться у багатьох містах України, зокрема у Києві, Харкові, Одесі, Краматорську, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Рівному, Запоріжжі та інших.


Leave a Reply