Радник мера Львова назвав мешканців вулиці Бандери агресивним середовищем

4
15388

МЕШКАНЦІ ВУЛИЦІ СТЕПАНА БАНДЕРИ НА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ ПРО ТЕ, ЩОБ НА ВУЛИЦІ ЗАЛИШИТИ АВТЕНТИЧНУ БРУКІВКУ

Сьогодні, 24 листопада, у “Львівській політехніці” з ініціативи громадських активістів та депутатів Львівської міської ради пройшли громадські слухання щодо майбутньої реконструкції вулиці Степана Бандери. Модерував слухання один із їх ініціаторів, засновник та головний редактор сайту “Фотографії Старого Львова” Роман Метельський.

Учасники громадських слухань прийняли майже одноголосне, проте цілком виважене рішення – не допустити покладення асфальту на вулиці й при її реконструкції повністю зберегти існуючу автентичну бруківку.

Крім того, мешканці висловились за облаштування на вулиці чотирьох смуг руху транспорту – двох для трамваїв і двох – для громадського та приватного транспорту, щоб останні через постійні поломки міського електротранспорту не простоювали позаду трамваїв.

Крім того, мешканці не підтримали пропозицію про обов’язкове облаштування на вулиці велодоріжки та парковки для велосипедистів.

Сама презентація представників так званого Інституту міста була млявою й ледь вирізнялась конструктивом. Проте, як наголосив депутат Львівської міськради Любомир Босаневич, саме на цю “урбаністичну прогулянку” вулицею Степана Бандери уже встигли освоїти понад 80 тисяч євро.

Натомість депутат Львівської міськради від “Самопомочі”, радник мера Садового Олег Шмід заявив, що “не звик виступати у таких агресивних середовищах”.

Крім того, він додав, що “ми не будемо робити такого проекту, за який ви щойно проголосували”.

Разом із тим, як підсумок, учасниками громадських слухань утворена наглядова рада за участю семи депутатів Львівської міськради, які надалі мають контролювати увесь процес. Зокрема перед мешканцями вулиці Степана Бандери має бути презентований перероблений проект реконструкції цієї вулицею із урахуванням результатів цих громадських слухань.

 

4 КОМЕНТАРІ

 1. 80 тис освоїли, не “сперли” часом, как в совке говорили. Тоді кримінал. Ось вам і нові правла обговорення. Бережиться – слухання нові проведуть….

 2. Олег Шмід? Чекайте, це “чудо” пихате вам ще заявить, “може вам ще підвали почистити???” Повний бездарь, але агресивно-пихатий. Біда для міста.

 3. Черговий раз переконався в “компетенції” радників. Крім того зробив висновок, що якщо громадяни проти позиції таких зрадників то вони автоматично стають агресивним середовищем. В цей же день інший радник з питань транспорту Андрій Білий, який став заступником директора ЛЕТу в липні цього року так само поводиться з працівниками підприємства на засіданні узгоджувальної комісії з розгляду питань колективного трудового спору між водіями трамваїв і тролейбусів та адміністрацією ЛКП «Львівелектротранс». До комісії зі сторони адміністрації вперше був включений Андрій Білий, який з липня 2017 року з’явився на спеціально створеній посаді заступника директора ЛКП «Львівелектротранс» (до цього часу така посада в штатному розписі ЛЕТу була відсутня).
  Як виявилось Андрій Білий прийшов на засідання узгоджувальної комісії фактично не підготовленим, оскільки сам наголошував, що не володіє тією чи іншою інформацією, з проблем, які піднімалися найманими працівниками на комісії. Фактично з перших хвилин засідання радник Міського Голови намагався перебивати виступ Голови ППО ЛКП ЛЕТ КВПЛ. Як виявилось Андрію Білому не сподобалась критика, що стосувалася його численних закордонних вояжів за рахунок ЛЕТу . Пан Білий так і не спромігся надати інформацію, скільки коштували ЛЕТу його мандрівки за кордон і яку користь вони принесли для Львівелектротрансу. Під кінець засідання Андрій Білий договорився до того, що декому з членів засідання немає, що робити і за словами Білого вони так розважаються та несуть нісенітниці, а засідання комісії, яке проводилося під посередництвом Національної Служби Посередництва і Примирення фактично назвав ТОК – ШОУ.
  Такої хамовитої поведінки, яку собі дозволив Андрій Білий за весь час роботи, як примирної комісії так і узгоджувальної комісії (трудовий спір триває з липня 2012 року) не дозволяв собі жодний керівник ЛЕТу чи представник адміністрації ЛЕТу. Таке ситуація не є дивною. Адже, як може по іншому вести себе людина (теперішній радник Міського Голови), яка ніколи не працювала з транспортом (згідно з біографією, яка є у вільному доступі на сайті ЛМР) і є далекою від проблем працівників, які обслуговують громадський транспорт.
  (моя суб’єктивна, оціночна думка 🙂 )
  Аудіозапис з засідання узгоджувальної комісії з розгляду питань колективного трудового спору між водіями трамваїв і тролейбусів та адміністрацією ЛКП «Львівелектротранс»
  https://youtu.be/4IVZJqvdXY0

 4. Не знаю, хто кого назвав, але після цього так звані “мешканці” не агресивне середовище, а останні мудаки – абсолютно класний і хороший проект тепер можуть замінити на чергове пост-совкове одоробло.

Залишити відповідь