П’яний рецидивіст сполошив усі спецслужби Львівщини (ВІДЕО)

0
1329

Сьогодні, 29 жовтня, о 18:25 год. в с. Лапаївка Львівської області, Пустомитівського району, на вул. Геофізиків стався небезпечний інцидент. Зі слів очевидців, чоловік, 1965 року народження, тримаючи в руках гранату, погрожував її підірвати. На місці небезпечної події перебував Володимир Садовий, власкор ГО “Варта” 1.

Як твердять сусіди зловмисника, він – раніше судимий, зараз має умовний термін покарання. Жінка-очевидець, яка сповістила поліцію, заявила, що чоловік, перебуваючи вдома в стані алкогольного сп’яніння, тримав в руках гранату й обіцяв її підірвати. В заручниках у неадеквата – його дружина. Двері закриті зсередини.

На місці працювали спец-підрозділ Корпусу Оперативно-Раптової Дії поліції, вибухотехніки й інші служби. Було прийняте рішення брати квартиру штурмом.

На 21:00 год. працівники спецпідрозділу КОРД відпрацювали на відмінно – миттєво увірвались в приміщення, не даючи можливості зловмиснику оговтатись й вчинити дурницю.

Отже, станом на 21:30 год. вулиця розблокована для проїзду транспортних засобів. Винуватець інциденту затриманий, перебуває у райвідділі поліції.

Правоохоронці й спецслужби проводять обшук квартири, перевіряючи її на наявність вибухонебезпечних засобів та зброї.

Залишити відповідь