Прикордонники на Львівщині затримали двох мандрівників із Африки

0
1007

Біля українсько-польського кордону правоохоронці затримали двох вихідців з Північної Африки, які в обхід діючих пунктів пропуску намагалися пішки дістатися до Польщі. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Впродовж двох днів співробітники відділів прикордонної служби «Шегині» та «Краковець» затримали двох іноземців, які пішки в обхід пунктів пропуску прямували за кордон. В обох випадках інформацію про невідомих, яких бачили в прикордонних населених пунктах, надавали охоронцям кордону місцеві жителі.

Так, в ніч з 27 на 28 липня прикордонники відділу «Краковець» затримали 25-річного громадянина Алжиру, а наступного дня наряд відділу «Шегині» завадив перейти кордон 23-річному марокканцю. Обидва чоловіки мали при собі паспортні документи.

Наразі проводиться комплекс заходів щодо встановлення обставин прибуття затриманих іноземців в Україну та організації їх незаконної подорожі.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України чоловікам загрожує штраф або адміністративний арешт, рішення у справі прийматиме суд.

 

Leave a Reply