Проти підлеглого Садового відкрито кримінальне провадження

0
1403

За фактом побиття начмеда Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Ірини Шишковської Залізничний відділ поліції міста Львова 18 січня 2018 року відкрив кримінальне провадження за номером 12018140060000194 проти начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба.

Про це інформує завідувач терапевтичного відділення Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Олександр Бурій, пише Щоденний Львів.

За його словами, потерпіла зараз перебуває на стаціонарному лікуванні, оскільки медики діагностували в неї струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму та забій ліктя правої руки. Зазначені діагнози підтвердила судмедекспертиза.

«Наша колега вже майже тиждень перебуває на стаціонарному лікуванні. А колектив поліклініки досі не може оговтатися від дій високопосадовця. Вимога незмінна – відставка Володимира Зуба з займаної посади за дії, які неприпустимі як для чиновника, так і  для чоловіка», – прокоментував ситуацію колега Ірини Шишковської, завідувач терапевтичного відділення Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Олександр Бурій.

Leave a Reply