Профільна комісія підтримала ініціативу розширення Львівського обласного клінічного діагностичного центру

0
40
Профільна комісія підтримала ініціативу розширення Львівського обласного клінічного діагностичного центру

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» планують розширити шляхом приєднання до нього «Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру» і «Львівського обласного спеціалізованого центр радіаційного захисту населення».

Таку ініціативу Львівської обласної військової адміністрації підтримала під час засідання комісія з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради, заслухавши керівників ендокринологічного центру і центру радіаційного захисту населення.

Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА, у результаті реорганізації буде створено умови для отримання належної спеціалізованої медичної допомоги постраждалим через аварію на Чорнобильській АЕС та членам їх сімей, а також хворим ендокринологічного профілю. При цьому така допомога повинна надаватися максимально якісно та зручно для пацієнтів.

За словами членів профільної комісії, також важливо врахувати фактор внутрішньо переміщених осіб. Необхідно, щоб медичну допомогу хворі ендокринологічного профілю отримували якомога ближче до місця їх проживання.

Кінцеве рішення щодо підсилення Львівського обласного клінічного діагностичного центру завдяки долученню до нього фахівців ендокринологічного центру і центру радіаційного захисту населення тепер мають ухвалити на найближчій сесії обласної ради.

Leave a Reply