Пост вдячності небайдужим людям

0
1144

Пост вдячності небайдужим людям. Не часто пишу багато, але тут у мене немає вибору.

Сьогодні вранці мене на роботі зустріло ось це кудлате чудо, яке плакало, йшло до рук і дуже хотіло пити. Песик був дуже розгублений і не знав, куди бігти.

“Перша допомога” печивом пройшла успішно, якщо не рахувати маленької подряпини на руці. Далі вже долучилися колеги, які принесли песикові води, ковбаси та відбивних, що брали собі на обід.

Потім були пости у фейсбучних спільнотах та дзвінки власникам подібних собак, яких розшукували раніше. На жаль, це був не їхній пес. У цей час справжні власники пса шукали його у всіх можливих закапелках свого району та розвішували паперові оголошення з проханням повідомити хоч щось про свого кудлатого друга.

Пройшло кілька годин. Довго тримати собаку в режимній установі ми не могли, і колеги почали активно шукати, хто б міг узяти пса хоча б на перетримку. І сталося диво – друзі однієї з наших працівниць погодилися взяти собаку до свого великого будинку назовсім. Приїжджають, забирають пса і йдуть з ним гуляти та домовлятися з лікарями за ветеринарне обстеження.

В цей час районом, де зник пес, проходить пані Ольга Бондаренко, яка перед тим прочитала мій пост та запам’ятала фото. Пише мені в приват та просить зв’язатися з авторами оголошення, яке вона прочитала.

Дзвоню, прошу описати собаку. Деталі опису співпадають. Надсилаю фото. “Це ж наш Нік!!!”, – чую у слухавці радісний голос. Разом з колегою сконтактовуємо нових господарів із власниками Ніка, який радо відгукнувся на своє ім’я.

Результат – на фото нижче. Щасливий Нік повернувся додому, а для його власниці Софья Старовецкая цей день став одним із найщасливіших у житті.

Щиро дякую всім, хто пропонував допомогу та допомагав контактувати із власниками подібних песиків. Особливо вдячний колегам зі служби інкасації, головної каси та департаментів контролінгу та контролю якості KredoBank, чиї імена назвати не можу (банківська таємниця ) Окрема подяка Ользі Бондаренко за пильність та нашим друзям, які прихистили собаку та повернули Ніка законним власникам.

Сьогодні саме небайдужість усіх нас врятувала чудового Ніка. Вітаю родину Ніка з поверненням друга – бережіть його, пильнуйте і добре годуйте, бо в такому молодому віці собаці потрібно багато корисних речовин

Джерело


Leave a Reply