Посадовця Львівського державного університету безпеки життєдіяльності обвинувачують у зловживанні впливом

1
67

Прокурори Львівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника начальника одного із інститутів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Йому інкримінують одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Слідством встановлено, що полковник служби цивільного захисту вимагав від представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду за сприяння у видачі дозвільної документації з протипожежної безпеки.

За 30 000 грн він обіцяв вплинути на працівників ДСНС, щоб вони погодили видачу такої документації.

У разі відмови надати йому хабар, службовець запевняв, що буде виданий негативний висновок, що фактично унеможливлював здійснення підприємницької діяльності у цих приміщеннях.

Задокументовано, що одержання неправомірної вигоди відбувалось двома траншами. Першу частину у розмірі 15 000 грн він отримав особисто, за другою частиною він відправив курсанта. Службовець дав останньому вказівку вийти у КПП університету і забрати для нього грошові кошти.

Вихованець навчального закладу не був обізнаний у злочинній діяльності фігуранта, та не знав що бере для нього хабар.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Головного управління Нацполіції у Львівській області, оперативний супровід – УСР у Львівській області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

1 коментар

Залишити відповідь