Порошенко зробив для України фундаментальні речі, – Юхновський

0
624

Відповідне рішення було ухвалене 21 березня на засіданні у Львові, повідомили голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Юрій Самойленко та почесний голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Ігор Юхновський, пише ЗІК.

Центральна рада Всеукраїнського об’єднання ветеранів, заслухавши та обговоривши питання про політичну ситуацію в Україні та про участь Всеукраїнського об’єднання ветеранів у чергових виборах Президента України 2019 року, ухвалила:

1. Інформацію про політичну ситуацію в Україні взяти до відома.

2. Для чесного проведення виборів Президента України рекомендувати обласним відділення ВОВ залучати до роботи у дільничних та територіальних/окружних виборчих комісіях, спостерігачами під час виборів членів Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

3. Про участь Всеукраїнського об’єднання ветеранів у чергових виборах Президента України 2019 року:

на виборах Президента України у першому турі рекомендувати обласним відділення ВОВ підтримувати на посаду Президента України чинного Президента Петра Порошенка.

За це рішення проголосувало більшість членів Центральної ради.

Як наголосив почесний голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів Ігор Юхновський, серед усіх кандидатів у Президенти саме Петро Порошенко є найдосвідченішим кандидатом.

“Своїми діями на посту Президента він зробив фундаментальні речі, зокрема відновив обороноздатність української держави під час війни, закріпив вагу української мови  в українському державотворенні, створив так зване безвізове сполучення із європейською спільнотою, чим зробив вагомий крок у наближенні України у Європу”, – зазначив Юхновський.

Він також відзначив і отримання Україною Томосу: “Це епохальний здобуток Президента”.

“Я закликаю молодь про те, що вони мають справу із державою, а не іграшкою. Тут гратись не можна”, – підкреслив Юхновський.


Leave a Reply