Порошенко увійде в історію України як Президент, який задав нову точку відліку, – Роман Матис

1
1859

«Давайте поговоримо»™️ про майбутні президентські вибори.
На цьому тижні з‘явилася (публічно) цікавинка, Андрій Садовий заявив про те, що буде балотуватися на пост Президента України. Впринципі це зовсім не новина, просто офіційна заява, якої бракувало з чисто технологічної точки зору.
Тому, давайте розберемося, що ми маємо на сьогодні. Отже, лідер Самопомочі в цьому своєму першому інтерв‘ю після заяви дав нам зрозуміти наступне:
1. Він іде в Президенти, але свідомий того, що Президентом цього разу він не буде.
2. Він домовився, або продемонстрував, що готовий домовлятися з майбутнім переможцем президентських перегонів.
3. Домовленість заключається в тому, що цього разу АІС не розраховує всерйоз на Президентську посаду.
4. Він готовий виступити консолідатором демократичних сил в наступному Парламенті.
5. І це логічно, Петру Олексійовичу Порошенко третій термін не потрібен, він за другий завершить все, що треба завершити і увійде в історію України як Президент, який задав нову точку відліку у розвитку країни Україна. Тому, хто буде наступником не так вже і важливо зараз.
6. Прочитавши інтерв‘ю АІС, я мушу зазначити, що з чисто технологічної точки зору, він виглядає на голову вище тих претендентів, які бовтаються в плюс/мінус тих самих рейтингах.
7. На фоні цього, йому досить легко вдалося або вдасться виторгувати посаду спікера Верховної Ради. «Я зараз просто відтягну частину голосів, але потім ви мені дасте спікера». Це легко зчитується з відповіді щодо ситуації навколо наступного парламенту, який АІС зібрався об‘єднувати, і того, що Андрій Іванович про Адміністрацію
Президента висловився не різко засуджуючи, а акуратно коментуючи.
8. Ставши спікером, Андрій Іванович легко за кілька років заробить собі нормальний стартовий майданчик для старту на Президентську посаду у наступних виборах.
9. Впринципі все розвивається так, як я й прогнозував, ймовірно будуть якісь коригування, але вцілому все вже зрозуміло.
10. Ну і на завершення, варто завжди пам‘ятати, що все міняється і сьогоднішні прогнози можуть легко коригуватися будь ким з нас, якщо ми цього захочемо.

Роман МАТИС, джерело

1 коментар

Залишити відповідь