Польські партнери передали ще одну партію гуманітарної допомоги медзакладам Львівщини

0
91

Допомогу надали в межах програми транскордонного співробітництва, яка діє з 2014 року.

Мазовецьке воєводство спільно з представниками Маршалківського управління вже вкотре виявили свою глибоку підтримку і дружбу до Львівської області. Вони надали гуманітарну допомогу у вигляді 828 матраців для медичних закладів. Ця ініціатива є частиною програми транскордонного співробітництва, яка почала діяти ще з 2014 року і має за мету зміцнення зв’язків та підтримки між регіонами.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

«Хочемо висловити подяку Максиму Козицькому за те, що дуже активно підтримує заклади охорони здоров’я і постійно робить кроки, аби забезпечити їх не просто гуманітарною допомогою, а висококласною та дуже якісною. Ці матраци розподілимо на відділення як для дорослих пацієнтів, так і для дітей, а також у відділення інтенсивної терапії», – подякував заступник директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні Андрій Орфін.

Гуманітарна допомога, яку передали польські партнери, призначена для полегшення умов перебування пацієнтів у медичних установах Львівської області. Це важливий крок у забезпеченні комфортних умов для тих, хто потребує належного лікування та догляду.

«Сьогодні я представляю два дитячих заклади: Західноукраїнський медцентр та Клінічний центр дитячої медицини, який раніше мав назву «Охматдит». У кожен наш заклад йде по 63 матраци: у хірургічні відділення, педіатричні, а також у ті, де є потреба. На такі речі часто не звертають належної уваги, бо пріоритетом зазвичай є медикаменти та медичне обладнання. Це рутинні речі, та вони необхідно важливі для лікування, адже забезпечують як безпеку для пацієнтів, так і комфорт. Дуже дякуємо за цю допомогу, ми тішимося, впевнена, що пацієнти теж будуть задоволені», – зазначила медична директорка Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Олена Козлова.

Доставку допомоги забезпечила співпраця департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва з Релігійною Місією Caritas Spes Lviv Archdiocese. Це ще один приклад плідної співпраці між різними структурами та організаціями на благо людей і підтримки медичних установ у складних часах.

«Це вже третя партія допомоги від Мазовецького воєводства нашій області, яку надали  в межах програми транскордонного співробітництва. Ми отримали раніше від наших партнерів побутову техніку, а також засоби гігієни і портативні зарядні станції. Невдовзі буде ще четверта партія, у якій польські колеги передадуть подушки та ковдри», – зазначила директорка департаменту МТД і міжнародного співробітництва Львівської ОВА Ірина Бутинець.

Залишити відповідь