Польоти за 10 євро: “Бориспіль” і “Львів” за участю Порошенка підписали контракти з Ryanair (ФОТО)

0
1344

Сьогодні українські аеропорти “Бориспіль” і “Львів” підписали угоду з найбільшим європейським лоуксот-авіаперевізником Ryanair

Контракти підписали у Києві за участю президента України Петра Порошенка, передає Depo.ua.

“Сьогоднішня велика угода з Ryanair відкриє європейські обрії для ще більшої кількості українців. Авіакомпанія продає найдешевші квитки у Європі, середній тариф, як мене поінформували, складає 49 євро. Компанія здійснює 1800 маршрутів в 34 країни світу. Природно, що домовитися з подібним гігантом не так просто. Отож, вітаю сторони із досягненням угоди на засадах взаємної вигоди і комфорту для пасажирів”, – сказав президент.

Він стверджує, що створено конкуренцію на ринку авіаперевезень

“Значна частина місць в літаку в перший час буде продаватися за ціною 10 євро у більшості напрямків польотів на Ryanair, а це 10 напрямків з Києва, і 5 – зі Львова“, – уточнив президент.

“Середня вартість квитка для України буде нижче 40 євро, це дуже конкурентні ціни. І компанія розраховує за перший рік перевезти мільйон українців”, – сказав Порошенко.

Він додав, що перші польоти літаків компанії Ryanair очікуються у жовтні, адже для Україіи потрібно закупити окремі машини, створити відповідну інфраструктуру.

Нагадаємо, 21 березня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що міжнародний аеропорт “Бориспіль” успішно завершив переговори з ірландським лоукостером Ryanair щодо польотів з України.

2 березня стало відомо, що Ryanair розглядає можливість запуску польотів з Харкова, Одеси і Херсона.

Leave a Reply