Поблизу Львова посеред білого дня підстрелили собаку (ФОТО)

0
522
Поблизу Львова посеред білого дня підстрелили собаку

У четвер, 2 серпня, в дендрологічному парку села Оброшине, що поблизу Львова, посеред білого дня підстрелили собаку.

Про це повідомила у “Спільноті собачників Львова” Вікторія Андрущак, яка саме гуляла парком, передає “Еспресо.Захід“.

“Я просто шокована. Ніколи не думала, що в нас, йдучи на прогулянку в парк, треба бути готовим до пострілів. Ми ж не в гарячій точці, — розповіла “Еспресо.Захід” Вікторія Андрущак. — Ми гуляли дендрологічним парком, що біля палацу єпископів, як раптом почули два постріли. Після цього побачили собаку. Він повільно йшов, а з морди текла кров. Собака до себе не підпускав. Я зателефонувала в ЛКП “Лев”, але там сказали, що Оброшине — це вже не Львів, то приїхати за нею не можуть. Тому я написала в Оброшинську групу та “Спільноту собачників Львова”, може, хтось впізнає собаку”.

Жінка розповіла у коментарі виданню, що це вже не перший випадок, коли в Оброшине стріляють у тварин.

“Цього разу поцілили у собаку, але ж так і людину можна пристрелити! Зрештою, собака теж живе створіння!” — каже Вікторія.

На її допис відгукнулася Христина Смалюх, яка впізнала собаку. Це Білка, яка вже півтора року живе біля їхнього під’їзду.

Поблизу Львова посеред білого дня підстрелили собаку
Поблизу Львова посеред білого дня підстрелили собаку
Поблизу Львова посеред білого дня підстрелили собаку

“Це дуже спокійна і лагідна собака, хоч і велика. Я навіть не впевнена, чи вона вміє гавкати. Десь півтора місяця тому її стерилізували. Я їй тиждень колола антибіотики. І вона це дозволяла, — каже Христина. — Ще вранці її та інших собак погодувала і поїхала на роботу. Сиджу в обід в їдальні, відкриваю “Facebook”, дивлюся — Білка поранена. Я була шокована! Сіла за кермо й поїхала по собаку. З подругою доньки ми знайшли її в парку за кривавими слідами. Взяли на капу й повезли до ветеринара. Лікар витяг одну кулю. Ще дві застрягли глибоко, треба робити рентген. Ветеринар каже, якщо вони потрапили у легеню, то їх неможливо буде витягти, бо собакам в Україні операції на легенях не проводять. Є ще четвертий отвір ближче до грудей. Лікар каже, що стріляли, швидше за все, з дробовика. Гарантії, що вона виживе, немає”, — розповіла жінка.

Наразі, тварина прокинулася після анестезії і перебуває у ветклініці. Тим часом жінка шукає перетримку для собаки.

“Не можу забрати її додому, але ж і залишити її в під’їзді після операції не можна. Я дуже хочу, аби вона вижила. Це дуже віддана собака. Мені у голові не вкладається, чому хтось у неї стріляв”, — додала Христина Смалюк.

Ветеринарний лікар повідомив про собаку з вогнепальним пораненням у поліцію, тож тепер правоохоронці розслідуватимуть цей інцидент.

 

Leave a Reply