По кохання – на Ільзу: до Славська приїхали журналісти з Києва

0
1778
У Славську триває туристичний прес-тур, в якому беруть участь представники провідних столичних видань та агентств Interfax, Ліга, Mandria, Starlife, Tochka.net, Сегодня і т. д. 
За перший день журналісти вже встигнути оглянути засніжене селище, заклади розміщення та піднятися на гору Ільза, де за легендою живе вовчиця, яка допомагає закоханим. Погода була сприятлива, тому всі залюбки покатались на лижах та електросанях, а також взяли участь у захопливій екскурсії на джипах, милуючись гірськими краєвидами.
Гарним продовженням стало катання на бричці, майстер-клас з гончарства та особливе карпатська спа – купання в традиційних гарячих чанах під зоряним небом. І це далеко не все, що може подарувати Славське внутрішньому та закордонному туристу!
“Засніжена Львівщина дуже мені подобається, ділиться враженнями спеціальний  кореспондент туристичного порталу Mandria.ua Наталія Рудніченко, котра відпочиває тут вдруге. – Краєвиди просто приголомшливі, а прогулянка на конях між гір та річки викликала неймовірний захват, адже ліс виглядає як казковий”.
Позитивні емоції не приховує і керівник групи, директор Центру туристичної інформації Володимир Царук: “У Славського великі перспективи завдяки вдалому розташуванню, а також безпосередній близькості до міжнародного аеропорту, який приймає лоу-кости з інших країн”.
Зимовий прес-тур триватиме до 31 січня.  В рамках програми заплановано зустріч з головою місцевої ОТГ та прес-конференцію з очільником області Олегом Синюткою.

 

Залишити відповідь