Підлеглі Садового хочуть “влити” у комунальне АТП ще 23 млн грн

0
1503

Львівські чиновники просять у депутатів міської ради Львова ще 23 млн грн для АТП-1. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Львівської міськради Любомир Босаневич.

“Ці гроші, кажуть вони, потрібні для виплати лізингу за 150 МАЗів та «Електронів», які місто придбало цього року. Але проблема в тому, що з міського бюджету вже виділили за це 295 млн. гривень”, – написав Босаневич.

Він відзначив, що бюджетна комісія прийняла позитивне рішення з цього приводу, остаточне слово – за депутатами, які сьогодні зберуться на сесію Львівської міської ради.

Член бюджетної комісії, депутат від УКРОПу Любомир Босаневич, повідомив, що за первинними умовами ЛМР мала оплатити 250 мільйонів за рік. При тому, що виділили на 45 млн. більше, просять ще.

«Наша комісія отримала угоду лише тиждень тому, до цього її ніхто не бачив, – каже Любомир Босаневич. – Депутати на сесії, коли приймали рішення, всі ці умови не бачили. Звідки вони з’явились? А чиновники не вказують конкретної причини щодо додаткового фінансування. Аргумент у них дивний: депутати, ви ж вирішили, що треба закупляти нові автобуси – платіть!»

Любомир Босаневич зазначив, що навряд чи угоду можна скасувати, адже доставка автобусів уже почалася. Відтак, чому місто має платити більше – питання відкрите.

Leave a Reply