ПДФО повинен залишатись у громадах як мінімум до кінця року, – Юрій Холод (ВІДЕО)

Депутати Львівської обласної ради у вівторок спробують зібратись на позачергову сесію. Розпорядження про це підпише Юрій Холод

0
30

ПДФО повинен залишатись у громадах як мінімум до кінця року.

Про це на брифінгу повідомив в о голови Львівської обласної ради Юрій Холод, пише Кулемет.

“Мала відбутись президія, але, на жаль, не відбулась, оскільки дуже мало депутатів прийшло. Що це може означати? Або депутати не мають бажання працювати, або у подальшому, напевно, потрібно обирати керівництво Львівської обласної ради для того, щоб обласна рада запрацювала. Але нещодавно у нас було засідання голів фракцій, де усі голови фракцій висловили бажання про те, що потрібно зібратись у вівторок”, – розповів Холод.

В.о. голови Львівської обласної ради додав, що під час сесії мали б бути розглянуті питання про об’єднання деяких закладів, а також питання ПДФО та питання про стан виконання обласного бюджету.

“Тому я вважаю, що ми маємо зібратись і сьогодні буде підписано розпорядження за вимогою депутатів про те, що сесія має відбутись і я впевнений, що у вівторок ми зможемо зібратись і правильно провести засідання сесії Львівської обласної ради”, – сказав Юрій Холод.

Він також додав, що ПДФО повинен залишатись у місцевих громадах.

“На мою думку, і на думку депутатів Львівської обласної ради, ПДФО повинен залишатись у громадах як мінімум до кінця року, а надалі потрібно сідати із громадами у переговорний процес для того, щоб зрозуміти, яку частину ми маємо віддати для державного бюджету задля забезпечення Збройних Сил України”, – зазначив Юрій Холод.

Leave a Reply