Павло Табаков представить авторський мюзикл «Фабрика святого Миколая»

Авторами мюзиклу стали: музика – Павло Табаков, тексти пісень – Лідія Лазурко, лібрето – Рада Макєєнкова, аранжування – Роман Луговий

0
206

Здійснення найзаповітніших мрій дітей і дорослих. 6 грудня у Центрі Довженка Павло Табаков представить мюзикл «Фабрика святого Миколая». Два покази вистави відбудуться о 16:00 та 18:30.

Авторами мюзиклу стали: музика – Павло Табаков, тексти пісень – Лідія Лазурко, лібрето – Рада Макєєнкова, аранжування – Роман Луговий і Павло Табаков.

«ФАБРИКА МИКОЛАЯ» – тут подарунки ваших мрій!

Опинитися на «Фабриці св.МИКОЛАЯ» – це мрія чи не кожної дитини. Роксана (головна героїня сімейного мюзиклу) випадково зустрічається з помічниками св. МИКОЛАЯ і потайки стрибає за ними у чарівний портал, який переносить її до казкової фабрики. Саме тут і починаються її пригоди. Чому фабрика зупинилася, куди подівся Миколай, чому лютує Королева ночі та її сестра з крижаним серцем, та чи вдасться врятувати свято і повернути св. Миколая?

Приєднуйся до Роксани, забіяки Марка та ельфів Діна і Дона, щоб допомогти врятувати свято.

«ФАБРИКА св. Миколая» – казкове видовище з хітовою музикою, спецефектами та неочікуваним розвитком сюжету!

У Бога немає інших рук, окрім наших, так само і Миколай потребує нашої допомоги у творенні свята для дітей. Купуючи квитки, даруючи своїм дітям казку, ви даруєте її дітям, чиї батьки загинули під час війни.

Варто також додати, що «Фабрика святого Миколая» дає благодійні вистави вже 4 роки поспіль. Діти для дітей створюють і дарують казку. За цей час відвідали вистави вже близько 5000 дітей з сиротинців та дітей наших військових. Минулого року «Фабрика…» провела 3 благодійні вистави у Ґданську, де вдалося акумулювати і передати на благодійний фонд «Антитіла» 10000 злотих і ще 5000 злотих було передано на підтримку дітей, чиї батьки загинули на війні.

6 грудня / 16:00 та 18:30 – Центр Довженка

Квитки за посиланням.

Залишити відповідь