Пацієнтів із коронавірусом лікуватимуть у Пустомитах та Червонограді

0
903

На Львівщині, у зв’язку з погіршенням впродовж останніх тижнів ситуації із захворюванням на коронавірус, триває робота із покращення інфраструктури та посилення готовності лікарень до другої хвилі Covid-19. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.  

За дорученням міністра охорони здоров’я цей процес триває у лікарнях, які за потреби можуть бути включені у перелік ковідних.

«Ми маємо чітке розуміння, що з приходом осені нашаровуватимуться сезонні захворювання, тож із жовтня-листопада будемо максимально скеровувати всі сили на те, щоб бути готовими до будь-якого розвитку подій. Також ми напрацьовуємо інфраструктуру та працюємо над можливостями збільшити доступ пацієнтів до кисню в усіх лікарнях. Covid-19 буде прогресувати, тому маємо бути готовими до тих викликів, які на нас чекають восени», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Триває підготовка до можливості приймати пацієнтів у Червоноградській міській лікарні та Пустомитівській центральній районній лікарні.

Окрім того, в межах Львова до потенційного прийому пацієнтів із Covid-19 готують 5-ту міську лікарню Львова

Залишити відповідь