Олег Синютка подякував львів’янам за підтримку (ВІДЕО)

1
1190

андидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка подякував мешканцям львівської громади за підтримку.

Слова вдячності Синютка висловив під час прес-конференції у Львові, пише Кулемет.

“Я хотів би подякувати львів’янам, які не залишились байдужими до долі нашого міста. Дякую львів’янам, які прийшли на дільниці, щоб попрощатись з минулим і впевнено подивитись у майбутнє. Я переконаний, що львів’яни проголосували за зміни. Я хотів би подякувати своїй команді, бо це команда людей, яка націлена на майбутнє. Це люди, які по-щирому вболівають за Львів і за майбутнє кожного мешканця. Дякую “Європейській Солідарності” як партії, яка висунула мене на цю посаду і упродовж усіх виборчих перегонів залишалась міцною базою нашого руху в європейське майбутнє і НАТО. Я хотів би висловити вдячність лідеру “Європейської Солідарності”, п’ятому Президенту України Петру Порошенку за те, що особисто приділив увагу цим виборчим перегонам. Львів для України є надзвичайно важливий. Львів – це стрижень українства і з нашого міста залежить, якою завтра буде Україна”, – наголосив Синютка.

Олег Синютка також подякував політичним силам, які зуміли об’єднатися заради майбутнього Львова.

“Дякую тим політичним силам та знаковим львівським особистостям, які підтримали мене на виборчих перегонах. Ми перший раз зуміли об’єднати весь львівський політикум, ми зуміли продемонструвати, що львів’яни об’єднуються не тільки коли виникає загроза, але й задля руху вперед. Я окремо хотів би подякувати своїй родині: дружині, донечці, сину. У найскладніший момент ви були разом зі мною і я завжди відчував вашу підтримку. Я горджусь своєю родиною і тим, що ми вже стільки років йдемо вперед”, – наголосив Синютка.

Він наголосив, що впевнений у тому, що “наступний голова Львівської ОТГ буде працювати з сильною командою”.

“І я не сумніваюсь, що у Львова – велике європейське майбутнє, бо без Львова нема України. Це буде місто, у якому точно хочеться жити. Це місто, яке вибрало зміни”, – додав Олег Синютка.

“Ця кампанія була унікальною для нашого міста Лева, тому що ми змагалися за майбутнє. Ми змагалися за те, щоб наше місто отримало зміни, можливість упевнено дивитись вперед, щоб кожен львів’янин відчував впевненість у завтрашньому дні”, – наголосив Синютка.

Він також розповів, що вибори у Львові пройшли з порушеннями.

“На жаль, ці вибори не пройшли без порушень. Особливо прикро було, коли під виглядом соціологічної агенції проходило безпосереднє агітування на виборчих дільницях. Я думаю, що це точно впливає на результати виборів і я переконаний, що такі діяння мали стати предметом для реагування правоохоронних органів. Був неприємний випадок, коли один із керівників виборчої дільниці, на жаль, опинився в нетверезому стані. На жаль, ми також стикались із спробою фальсифікації. Дзвінки, які були… Такі речі неприпустимі під час виборчої кампанії”, – наголосив Синютка.

Він також додав, що ця виборча кампанія показала дуже багато проблем, які існують сьогодні у Львові.

“Львів’яни побачили усі проблемні моменти, які у місті потрібно виправити”, – сказав Синютка.

1 коментар

  1. У ЛЬВОВІ ВСЕ ТРАДИЦІЙНО СПОКІЙНО І ТОМУ VIVAT КОРОЛЬ
    Самозакоханість та самовпевненість, деяких рупорів громадської думки і знову виявилася великою шоколадною, мильною та повітряною кулькою. З набутого досвіду, то зараз усі експерти з виборів будуть обговорювати тему і питання – це перемога Садового чи програш Синютки ? Мовляв, що ми передбачали такий результат а ось Синютка, то він просто не виправдав покладені на нього сподівання. І ще він допустив багато помилок у виборчих перегонах а найголовніше скажуть, що це програла команда яка хаотично та невміло провела роботу з виборцями.
    А насправді просто і очевидно, що ставка на Синютку була невдалою ідеєю з самого початку. Маючи необмежений ресурс у вигляді безмежної підтримки Порошенка, який вже не знав як саме кричати до Львова щоб тільки підтримали Синютку, а кандидат виявися просто неготовий до реального погляду на речі. І тому знову VIVAT Садовий.

Leave a Reply