Оголені дівчата і люксовий відпочинок: що відомо дізналися про представника ЗЕкоманди у Львові

0
4623
Оголені дівчата і люксовий відпочинок – все, що ми дізналися про представника ЗЕкоманди у Львові
Оголені дівчата і люксовий відпочинок – все, що ми дізналися про представника ЗЕкоманди у Львові

Шоумен та кандидат в Президенти Володимир Зеленський презентував представників своєї команди в регіонах. На Львівщині ним став Ростислав Тістик. Про це пише Леополіс.

«Ви довго чекали та дочекались! На цьому фото поряд із нашим Зе!Президентом – молодий прогресивний львів’янин з активною громадянською позицією. Знайомтесь… Ростислав Тістик, представник Зе!команди у львівському регіоні! Він не хоче їхати закордон і шукати там – написано на сторінці команди Зеленського у Львові.

Що ж відомо про нового члена ЗЕкоманди? Його батько – колишній депутат ЛМР від партії «Свобода». Дядько – колишній депутат ЛОР, і також від «Свободи». Брати Тістики мають інтерес і земельному та будівельному бізнесі. Кілька років тому вони потрапили у гучний скандал із самовільною забудовою у Львові, коли будівля на вулиці Мазепи розміром у 126,5 кв. м перетворилася на 612,3 кв. м.

Якихось новин про «активну громадянську позицію» пана Тістика в глобальній мережі Інтернет ми не знайшли. Натомість, як видно із його сторінок у соціальних мережах, Ростислав має хист до розкішного життя. Дорогі автівки, круті нічні клуби, елітний відпочинок на кращих курортах, оголені дівчата «з низькою соціальною відповідальністю», як би сказали галицькі бабусі. Саме так виглядає його паблік у забороненій в Україні соцмережі ВКонтакте. Що цікаво, останній раз Ростислав заходив туди 3-го лютого цього року.

А сторінку у Facebook новий представник ЗЕкоманди встиг почистити.

Якщо підсумувати – Зеленського на Львівщині представлятиме, як то кажуть, мажор, родич бізнесменів із не зовсім кришталевою репутацією та поціновувач російських соцмереж. Хоча мажором бути це не найбільший гріх.

Залишити відповідь