Оглядовий майданчик церкви святих Ольги і Єлизавети: ціна, графік роботи (ФОТО)

0
7247

Неподалік від залізничного вокзалу на площі Кропивницького знаходиться перлина Львова – неоготичний храм. Його висота дорівнює 88 метрам і на одній з його веж працює платний оглядовий майданчик.

«Костьол», як називають його львів’яни, збудований у 1911 році за проектом архітектора Теодора-Мар’яна Тальовського. Свою назву храм отримав на честь імператриці Єлизавети Баварської.

За час існування храму він потерпів від бомби, а також був перепрофільований під склад. Після повернення храму до власності греко-католицької громади був оновлений інтер’єр: білі стіни та м’яке світло, яке надає вишуканості. А також у 2013 році храм обладнали зовнішньою підсвіткою.

Потрапити на оглядову вежу можна з вулиці Городоцької (вхідні двері навпроти зупинки трамвая № 6). Хоч вхід і до храму безплатний, але за атракцію у вигляді оглядового майданчика потрібно заплатити – 10 гривень. Після цього потрібно зробити приблизно 70 – 100 кроків по гвинтових сходах і Ви потрапите на оглядовий майданчик. Звідси відкривається чудовий краєвид на старий Львів, вулицю Городоцьку та залізничний вокзал.

Оглядовий майданчик працює:

  • з понеділка по суботу – 12:00 – 17:30;
  • неділя – 13:30 – 17:30.

Валерій КАРАМАН для ІВ КУЛЕМЕТ

Leave a Reply