Обласна рада підтримала Програму розвитку лісового господарства Львівської області

0
578
Обласна рада підтримала Програму розвитку лісового господарства Львівської області

Львівська обласна рада сьогодні, 23 грудня, підтримала Програму розвитку лісового господарства Львівської області на 2022 – 2026 роки, скерувавши на її реалізацію в наступному році 2 млн грн..

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

За час дії Програми планується створити нових лісів на площі 549 га, відновити ліси на площі 9,9 тис. га, провести рубки формування і оздоровлення лісів на площі 55,9 тис. га, заготовити 2,3 млн куб. м деревини для народного господарства, збудувати 20 тис. км протипожежних розривів, провести лісозахисні заходи на площі 2,5 млн га, здійснювати безперервне лісовпорядкування на площі 2,5 млн га, збудувати 370 лісових доріг.

Кошти, отримані з обласного бюджету в межах Програми, будуть скеровані на вирощення садивного матеріалу із закритою кореневою системою і з подальшим його використанням для створення лісових культур і нових лісів.

Важливо також, що один із розділів програми присвячений протипожежному захисту лісів, який передбачає, зокрема, придбання спецтехніки та інженерні заходи захисту лісового фонду.

Загалом же ідеологічна частина Програми розвитку лісового господарства Львівської області базується на сучасних світових підходах до розвитку лісового господарства.

Програму напрацьовано Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства із залученням всіх лісокористувачів області.

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок обласного бюджету, місцевих бюджетів, державного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Попередня Обласна цільова програма розвитку лісового господарства Львівської області на 2017-2021 роки завершує свою дію.

Залишити відповідь