Norfin – якість, перевірена часом

0
996
Norfin - якість, перевірена часом

Продукція латвійського бренду Норфін добре відома не тільки любителям туризму, полювання та риболовлі, а й спортсменам-екстремалам. І це не дивно, адже кожне товарне найменування компанії — це виріб преміум-класу

Продукція латвійського бренду Норфін добре відома не тільки любителям туризму, полювання та риболовлі, а й спортсменам-екстремалам. І це не дивно, адже кожне товарне найменування компанії — це виріб преміум-класу, що відрізняється міцністю, креативним дизайном і відмінними теплоізоляційними характеристиками.

Історія бренду

Історія компанії налічує більше чверті століття. Засноване в 1995 році, підприємство мало вузькопрофільну спеціалізацію, а його продукція реалізувалася виключно на ринку Латвії. Однак, завдяки високій якості виробів і гнучкій маркетинговій політиці, популярність марки стрімко зросла. В даний час продукція Норфін представлена ​​більш, ніж в 20 країнах світу, включаючи Польшу, Естонію, Німеччину, Швецію, Ісландію та США. Варто відзначити той факт, що Norfin не тільки вдосконалює якість продукції і розширює асортимент фірмової лінійки, але й приймає активну участь в престижних міжнародних виставках.

Виробничі можливості

Виробничий потенціал Норфін зростає з кожним роком. Сьогодні штат співробітників підприємства нараховує понад 10,000 профільних фахівців, включаючи технологів і дизайнерів, швачок і професійних менеджерів зі збуту. Кожна нова колекція компанії розробляється з урахуванням актуальних тенденцій моди і побажань замовника. Особливу увагу в процесі розробки колекцій фахівці Norfin приділяють підбору фурнітури. Завдяки відповідальному підходу до створення лінійки, на виході покупець отриує продукт бездоганної якості, що відрізняється оригінальним дизайном, міцністю і зносостійкість.

Асортимент

Компанія Norfin працює не тільки над якістю виробів, а й розширенням асортименту фірмової продукції. Умовно її можна розділити на чотири базових категорії:

— верхній одяг;

— взуття;

— спорядження для полювання, риболовлі та туризму;

— аксесуари.

Сьогодні колекція бренду нараховує більше сотні найменувань моделей одягу та взуття. На особливу увагу заслуговує широкий асортимент зимових і демісезонних костюмів, які користуються популярністю у любителів полювання, риболовлі та зимових видів спорту.

Не менш затребуваною є лінійка аксесуарів: шапок, масок, шкарпеток і рукавиць, орієнтованих на людей різних вікових груп. Взуття Норфін розробляється з урахуванням анатомічних особливостей людської стопи. Завдяки міцній основі, еластичній ПВХ підошві і сучасному утеплювачу вона зберігає тепло і сухість ніг в умовах несприятливої ​​погоди. Різноманітним є і літній асортимент компанії, який включає в себе водонепрникні куртки, комбінезони, штани і високі чоботи для риболовлі.

Оригінал чи підробка?

З огляду на величезну популярність продукції Норфін на європейському ринку, почастішали випадки її фальсифікації. Щоб уникнути подібних неприємностей і не витратити гроші даремно, рекомендується купувати товари бренду виключно у його фірмових магазинах, або на офіційному сайті norfin.com.ua. Варто нагадати про те, що тільки оригінальна продукція з логотипом торговельної марки Norfin є гарантією її високої якості, надійності і тривалого терміну експлуатації.

 

Залишити відповідь