Наприкінці літа до Львова на «LeoCult» з’їдуться найнижчі автомобілі

0
903

25 серпня фестиваль «LeoCult-2018» об’єднає сотні автоентузіастів і любителів автотюнінгу зі всієї України та закордону. Тут можна буде побачити автівки різних класів – від дорогих Porsche та Mercedes, до «стареньких» Volkswagen та «ВАЗів» із наднизькою «посадкою» (кліренсом) та вражаючим зовнішнім виглядом.

Про це повідомили організатори.

Львів прийматиме «LeoCult» вже вчетверте і організатори обіцяють ще більше шалених вражень та емоцій. Цього разу змагання відбудуться на базі відпочинку «Гранд Резорт», усього за кілька кілометрів від міста.

Вже традиційно основним напрямком фестивалю є унікальна автокультура «Stance», особливість якої – екстремально низький кліренс автомобіля і своєрідне положення коліс у арках (ширина диска, ширина і профіль гуми тощо).

«Нашим напрямком є максимально занижені автомобілі, які майже «лежать» на асфальті. Такий зовнішній вигляд та форми дуже привертають увагу і не помітити їх просто не можливо», – пояснює співорганізатор фестивалю Андрій Гаєвський.

«LeoCult» щоразу набирає все нових і нових обертів, збільшується й кількість учасників. Цього разу захід очікує більше сотні «прокачаних» автомобілів з усіх куточків України, зокрема зі Львова, Києва, Одеси, Дніпра, Чернівців, Житомира, Івано-Франківська. Серед тих, хто вирішив продемонструвати свого «чотирьохколісного друга», буде й чимало автолюбителів із закордону.

«Цьогоріч нашою метою було суттєво збільшити кількість гостей, тому наша команда перенесла фестиваль на іншу локацію. Нова база розташована усього за 12 кілометрів від Львова із закритою територією, озером. Тут будуть організовані зони відпочинку та розваг, літні кухні. Тож відпочити зможуть як учасники, так і глядачі», – розповідає співорганізатор Олександр Бондарчук.

Відвідувачам обіцяють масу позитивних емоцій, в першу чергу, від естетичного вигляду автомобілів. На учасників заходу чекають цікаві конкурси, визначення найнижчого автомобіля та ТОП-десятки кращих машин.

Відвідувачі теж зможуть взяти участь у розіграшах, дізнатись про деталі тюнінгу найцікавіших автівок від їхніх власників та сфотографуватися з будь-яким «залізним конем».

Відкриття «LeoCult-2018» відбудеться о 12:00 годині.

Leave a Reply