Над вежею львівської Ратуші урочисто підняли національний прапор (ВІДЕО)

1
208

Сьогодні, 3 квітня, Львів відзначає 33-тю річницю підняття українського національного прапора над міською радою. Саме в цей день, 33 роки тому, синьо-жовтий прапор вперше замайорів на будівлі міської Ратуші.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Спершу у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла УГКЦ відбулась спільна молитва та освячення прапора, і учасники урочистою ходою вирушили до Ратуші із розгорнутим освяченим стягом. Водночас на площі Ринок фінішували учасники символічного 33-кілометрового забігу, присвяченого річниці.

Відтак, під звучання Державного Гімну України, депутати 1-го демократичного скликання, представники депутатського корпусу та військовослужбовці Збройних Сил України урочисто підняли національний прапор на вежі Ратуші.

«33 роки тому обрана міська рада першою ухвалою прийняла рішення про підняття синьо-жовтого прапора над міською радою. Це було 3 квітня. І ми кожного року, незалежно від обставин, збираємося і відзначаємо цю дату.

Цього разу організували пробіг. Зі мною біг Сергій Красько з Червонограда, і Володимир Ханас – чемпіон України по добовому бігу. Ми втрьох долали дистанцію, об’єднавши шість районних адміністрацій. Тобто ми бігли від адміністрації до адміністрації, і завершили забіг на площі Ринок. Люди нас тепло зустрічали, частували гарячим чаєм.

Маємо плани, що після Перемоги організуємо пробіг Львів – Донецьк – Луганськ, щоб об’єднати всю країну», – розповів Ярослав Козак, депутат Львівської міської ради 1-го демократичного скликання.

Також сьогодні на Личаківському цвинтарі вшанують пам’ять депутатів 1-го демократичного скликання, зокрема Богдана Котика, Василя Шпіцера та Стефанії Шабатури.

1 коментар

Залишити відповідь