Начальник СБУ Львівщини назвав заяви щодо себе маніпулятивними та такими, що не відповідають дійсності

0
895
Начальник СБУ Львівщини

Начальник Управління СБУ у Львівській області оприлюднив звернення до мешканців регіону, у якому назвав маніпулятивними заяви щодо своєї особистості.

Про це йдеться у документі, оприлюдненому на Фейсбук-сторінці Управління у Львівській області, пише Кулемет.

“Шановні львів’яни, з огляду на останні події, які відбуваються на інформаційних просторах Львівщини звертаюся до Вас як новопризначений керівник Львівського УСБУ. Прозорість, відкритість дій та зв’язок з суспільством задля захисту громадян ‒ це основні пріоритети Служби. Хочу запевнити, що регіональний орган Служби безпеки України і надалі вживатиме максимум зусиль для забезпечення спокою в регіоні і захисту мешканців Львівщини від протиправної діяльності організацій та окремих громадян, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам регіону”, – зазначається у повідомленні.

Також відзначається: “Аналізуючи маніпулятивні заяви щодо моєї особистості та моєї діяльності, які не відповідають дійсності, хочу попросити Вас про таке. Шановні мешканці регіону, усі хто володіє інформацією стосовно протиправної діяльності у всіх сферах суспільного життя, насамперед щодо контрабандної складової на митницях, повідомляйте про це на адресу УСБУ у Львівській області. Запевняю Вас, що у боротьбі з протиправними діями, контрабандними та корупційними проявами ніхто не матиме преференцій від мене ‒ ні «місцеві царьки», ні бізнесмени, ні керівники державних органів влади. З повагою , генерал-майор Ю. Гончаров”, – зазначається у повідомленні.

Leave a Reply