На Жовківщині тривають публічні дебати щодо об’єднання територіальних громад

0
1303

Сьогодні, 30 березня, на Жовківщині відбуваються публічні дебати на тему: «Навіщо громадам об’єднуватися?». Організатор заходу – швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні DESPRO» за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Відтак в межах заходу учасників ознайомили із теорією та практикою реформи місцевого самоврядування, територіальної організації влади, а також децентралізації владних повноважень. Окрім цього, в межах дискусій присутні у залі, за допомогою спеціального пульту, мають можливість одразу голосувати за ту чи іншу сторону обговорення.

У дебатах беруть участь голови та депутати місцевих рад, представники педагогічних та медичних колективів районів Львівщини. Серед учасників заходу також представники Львівської обласної державної адміністрації та голови об’єднаних громад Львівщини.

Дискусія торкається перспектив розвитку освітньої сфери та сфери охорони здоров’я об’єднаної громади, а також можливостей для активізації місцевого економічного розвитку об’єднаних громад.

Залишити відповідь