На Закарпатті затримали контрабандиста під час спроби підкупу прикордонника

0
918

За останній період відомчими підрозділами внутрішньої безпеки активізовано роботу з протидії втягування прикордонників у протиправну діяльність на державному кордоні. У зоні особливої уваги – ділянка у межах Закарпатської області, де найчастіше фіксуються спроби підкупу прикордонників. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

Тільки протягом цього місяця офіцерами відділу внутрішньої безпеки по Чопському загону спільно зі слідчими Нацполіції, за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону, задокументовано два факти надання хабара нашим військовослужбовцям.

Так, сьогодні у прикордонному місті Чоп викрито злочинну діяльність жителя одного з сіл Ужгородського району Закарпатської області, розташованого поблизу кордону з Угорщиною. Молодик вирішив налагодити канал незаконного переміщення сигарет через річку Тиса з використанням човна. З метою уникнення відповідальності він спробував підкупити військовослужбовця відділення інспекторів прикордонної служби «Саловка», від якого очікував службову інформацію про час та місце несення служби прикордонних нарядів. Однак прикордонник не погодився вчиняти неправомірні дії.

В результаті, особу затримано під час передачі першої частини неправомірної вигоди у розмірі 5000 гривень та 100 доларів США. Загальна сума мала скласти 800 доларів США.

Окрім грошей у затриманого слідчими вилучено портативну радіостанцію та мобільний телефон, які мали використовуватися для конспіративної передачі інформації.

Тривають невідкладні слідчі дії.

 

Залишити відповідь