На вулиці Бандери потрібно зберегти бруківку, – Салюк

0
2158

Львівська обласна організація Українського товариства охорони пам’яток історії та культури просить зберегти традиційне брукування історичних вулиць у межах історичного ареалу міста Львова.

Про це йдеться у листі голови ради ЛОО УкрТОПІК Андрія Салюка, текст якого є у розпорядженні Кулемету.

Лист від Салюка на громадських слуханнях з приводу запланованого ремонту вулиці Степана Бандери у Львові зачитав засновник і головний редактор сайту «Фотографії Старого Львова» Роман Метельський.

«Львівська обласна організація висловлює свою підтримку ініціативі громадськості щодо збереження традиційного брукування вулиці Степана Бандери у Львові. Традиційна кам’яна бруківка львівських вулиць є невід’ємним елементом культурної спадщини міста Львова, має історичну, культурну та естетичну цінність», – йдеться у листі.

На переконання Салюка, Львів, як ваговий історичний, мистецький та культурний центр України зобов’язаний докласти усіх зусиль для збереження історичного образу.

«Саме туристична привабливість Львова стали основним чинником розвитку малого та середнього бізнесу у галузі туризму, що забезпечує багатьох мешканців місцем праці та гідною зарплатнею. Нищення архітектурних пам’яток, бездумна заміна історичного брукування вулиць є свідомим руйнуванням образу історичного міста, що безсумнівно призведе до втрати Львовом туристичної привабливості», – йдеться у документі.

Товариство охорони пам’яток наполягає на збереженні традиційного брукування історичних вулиць у межах історичного ареалу міста Львова.

Лист Салюка офіційно зареєстровано у Центрі надання адміністративних послуг міста Львова.

Нагадаємо, учасники громадських слухань з приводу запланованого ремонту вулиці Степана Бандери у Львові висловились за збереження бруківки на вулиці.

Також громадські слухання вимагають зберегти чотири смуги для руху транспорту, щоб громадський транспорт та приватні автомобілі не їхали тільки за електротранспортом, який постійно ламається у міста та потребує негайного оновлення.

Залишити відповідь