На території Львівської міської територіальної громади планують утворити 6 старостинських округів

0
992
На території Львівської міської територіальної громади планують утворити 6 старостинських округів

На засіданні постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та розвитку територій розглянули низку важливих земельних питань, а також питання про утворення старостинських округів на території Львівської міської територіальної громади.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу депутатського корпусу.

Як зазначив голова постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Олексій Різник: “Йдеться про утворення шести старостинських округів: Винниківського, Дублянського, Лисиничівського, Північного, Брюховицького, Рудненського. Проблема наразі в тому, що управління агломерації не розглядає, яким чином буде здійснюватися фінансування громад. Однак, тепер ми будемо передбачати окреме фінансування на села».

Розглянули також питання про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. І. Миколайчука – вул. Пилипа Орлика. Комісія надала управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та погодження укладання договору міни земельної ділянки з метою покращення соціальної інфраструктури для мешканців мікрорайону на вул. Малоголосківській.

Йдеться про формування єдиної земельної ділянки для будівництва школи.

«Також ми надали дозвіл квартирно-експлуатаційному відділу м. Львова на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності орієнтовною площею 30,8998 га, які розташовані у межах території військового містечка № 209-1 на вул. М. Максимовича, вул. Я. Гашека та вул. Фр. Скорини» – зазначив голова комісії Олексій Різник

Залишити відповідь