На Львівщині збільшать кількість «ковідних» ліжок у лікарнях

0
705
Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації. Фото ілюстративне

Про можливості збільшення ліжкового фонду для лікування хворих на COVID-19 йшлося сьогодні, 19 березня, під час спільного засідання постійних комісій з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради і з питань охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОР.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, на сьогодні «ковідні» лікарні області мають підготовлені для хворих 4385 ліжкомісць, з яких 3750 – з централізованим забезпеченням киснем.

Найближчим часом заплановано додатково розгорнути ліжка, зокрема у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи – 200 ліжок, у 8-ій Міській клінічній лікарні Львова – 100 ліжок, у Сокальській районній лікарні – 100 ліжок.

Крім того, як повідомив генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Любомир Рак, з 1 квітня у Центрі легеневого здоров’я планують поступово розгорнути додатково ще 150 ліжок.

«Їх будемо заповнювати за необхідності. Відтак запрацюють три нових відділення по 50 ліжок. Кисень, до речі, туди вже проведений», – розповів Любомир Рак.

Варто зауважити, що станом на сьогодні найбільш завантаженими є заклади, розташовані у Львові, зокрема Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи та Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова. Серед районів області найбільше госпіталізованих «ковідних» пацієнтів мають лікарні Дрогобицького та Львівського районів.


Leave a Reply