На Львівщині затверджено перелік доріг, які ремонтуватимуть у цьому році

0
295
У Зіболках ремонтують дорогу. Фото департамент дорожнього господарства Львівської ОДА

Львівська обласна рада на сьогоднішньому засіданні затвердила переліки доріг, які ремонтуватимуть у 2021 році за кошти обласного бюджету.

В рамках реалізації Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки на це в обласному бюджеті передбачено 200 млн грн.

Йдеться про будівництво, реконструкцію, ремонти та утримання доріг загального користування місцевого значення, доріг комунальної власності за умови співфінансування з місцевих бюджетів, обслуговування системи відеоспостереження на  автомобільних дорогах загального користування, проведення робіт з освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок, влаштування світлофорних об’єктів, облаштування місць здійснення габаритно-вагового контролю. Також передбачено фінансовий ресурс на співфінансування проєктів міжнародної технічної допомоги.

Слід додати, що зараз на ремонт та утримання доріг в межах програми скерують близько 100 млн грн., решту коштів залишаться нерозподіленим залишком обласного бюджету.

З переліком можна ознайомитися ТУТ.


Leave a Reply