На Львівщині закликають суворо дотримуватись протиепідемічних заходів

0
520

У зв’язку з погіршенням епідемічна ситуації, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України № 641 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», поліцейські продовжують перевіряти дотримання підприємцями та громадянами вимог карантину.

Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише Кулемет.

Від понеділка, 9 листопада, чотири  райони на Львівщині – Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський та Сокальський – віднесені до «червоної» епідемічної зони, інші, в тому числі й місто Львів, – у «помаранчевій» зоні. Залежно від зонування, в регіонах діють певні карантинні обмеження, найжорсткіші з яких – у «червоній» зоні.

Також  в Україні введено «карантин вихідного дня». Так, від сьогоднішнього вечора до ранку понеділка поліцейські Львівщини проведуть ряд заходів щодо виявлення порушень  карантинних обмежень.

«Протягом цих вихідних правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі, проводитимуть  профілактичні бесіди та реагуватимуть на порушення карантину. Ми усі повинні усвідомлювати, що ситуація з поширенням коронавірусу в Україні дуже складна, і від кожного з нас залежить, якою буде ситуація та з якими втратами ми вийдемо з карантину. Звертаємося до всіх суб’єктів господарювання, зокрема, власників  ресторанів, торгових центрів, із закликом неухильно дотримуватися карантинних вимог, а громадян просимо користуватися індивідуальними засобами захисту та уникати скупчень людей», – наголосив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Від початку листопада у Львові та в області поліцейські у складі мобільних груп склали 944 адміністративних протоколи за порушення протиепідемічних заходів.

Загалом, від початку запровадження карантинних обмежень (11 березня 2020 року), станом на 13 листопада, правоохоронці Львівщини виявили близько 3700 випадків порушення карантинних обмежень. Щодо порушників були складені адмінпротоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема:

  • на підприємців (зокрема, порушення роботи кафе, ресторанів, барів та інше) – 347;
  • на продавців, які перебували на робочих місцях без засобів індивідуального захисту – 1521;
  • на перевізників – 689;
  • та інші порушення.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити відповідь