На Львівщині за тисячу доларів намагались підкупити прикордонників (ФОТО)

1
302
На Львівщині за тисячу доларів намагались підкупити прикордонників

У пункт пропуску «Рава-Руська» прибув легковий автомобіль «Опель». Автівкою до сусідньої країни їхав 42-річний уродженець столиці. Як підставу для перетину кордону під час дії правового режиму воєнного стану, окрім паспорта, чоловік надав пенсійне посвідчення. У документі зазначено, що українець має ІІ групу інвалідності.

Про це пише Кулемет з посиланням на ДПСУ.

У ході перевірки документів прикордонники виявили низку ознак, що вказують на їх підробку. Однак викриття псевдопенсіонера не зупинило. З метою безперешкодного перетину кордону він спробував підкупити інспектора. На пропозицію хабаря у розмірі 1000 доларів США прикордонний наряд Львівського загону відповів відмовою.

За цим фактом співробітники ВВВБ Держприкордонслужби поінформували співробітників Нацполіції. Відповідальність за дане правопорушення передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Окрім того, чоловікові доведеться відповідати за використання фальшивки під час перетину кордону. До правоохоронних органів прикордонники скерували повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Ухилянта-хабародавця прикордонники передали співробітникам Нацполіції.

1 коментар

Leave a Reply