На Львівщині встановили національний рекорд України з плетіння маскувальної сітки

0
476
На Львівщині встановили національний рекорд України з плетіння маскувальної сітки

Маскувальну сітку плели понад 2000 людей упродовж двох днів. Вдалося сплести понад 2200 м².

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.

Сьогодні, 4 вересня, у Львові встановили національний рекорд України з плетіння маскувальної сітки.

2208 м² – саме такою є загальна площа усіх сплетених маскувальних сіток, які передадуть військовим на передову. Представники національного реєстру рекордів України офіційно зафіксували встановлення рекорду.

Акція відбулася у Львівському палаці мистецтв. Саме тут упродовж двох днів з 09:00 до 18:00 у суботу та з 09:00 до 17:00 у неділю сотні волонтерів невтомно працювали задля встановлення національного рекорду. За весь час до плетіння сіток долучилось 2059 людей – волонтери, громадські активісти та небайдужі громадяни. У заході брали участь зокрема запрошені волонтерські штаби Львова – Львівської обласної ради, Володимира Великого, Площа Ринок, Митрополита Андрея Шептицького.

Як розповіли організатори, сплетені сітки допоможуть перекрити на найближчий час усі запити на маскувальні сітки від військових в усіх штабах Львова, які брали участь у встановленні рекорду. Сама ж акція присвячена 31-ій річниці Незалежності України.

Зазначимо, що захід відбувся з ініціативи Львівського обласного молодіжного центру та управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації.

Залишити відповідь