На Львівщині у суді апеляційної інстанції помирилось подружжя

0
203
Суд заарештував Медведчука

У подружньому житті може виникати чимала кількість складнощів, пов’язаних із різних причин. Проте, інколи, назріває потреба вирішити ситуацію у цивільному судочинстві.

Про це пише Кулемет з посиланням на Львівський апеляційний суд.

На Сколівщині позивачка звернулася до суду з позовом, в якому просила шлюб розірвати, мотивуючи свої вимоги тим, що спочатку подружнє життя складалося добре, однак, з часом стали виникати сварки та конфлікти, які призвели до розпаду сім`ї.

Зазначила також, що вона втратила почуття любові та поваги, між ними постійно виникають сварки. Відтак, вважала примирення між ними неможливим, як і подальшу підтримку сімейних відносини. Просила суд розірвати шлюб, оскільки такий існує лише формально.

Рішенням Сколівського районного суду Львівської області задоволено позов дружини про розірвання шлюбу.

У Львівському апеляційному суді була зареєстрована та призначена до розгляду апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції. Проте позивачка відмовилася від неї, прибувши на засідання разом із чоловіком. Подружжя повідомило колегії суддів про те, що вирішили не розривати шлюб, у якому в них народилось дві доньки та в цілому відзивають апеляційну скаргу, оскільки, налагодили сімейні відносини та повернули необхідний баланс для нормального функціонування сім’ї.

Довідково:

Відповідно до ч. 1 ст. 55 Сімейного кодексу України дружина та чоловік зобов’язані спільно піклуватися про побудову сімейних відносин між собою та іншими членами сім’ї на почуттях взаємної любові, поваги, дружби, взаємодопомоги. Сімейним законодавством визначено, що дружина та чоловік мають право вживати заходів, які не заборонені законом і не суперечать моральним засадам суспільства, щодо підтримання шлюбних відносин.

Відповідно до ст. 111 Сімейного кодексу України суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства. Під заходами щодо примирення розуміється строк для примирення подружжя. Водночас у такій процедурі не передбачено залучення третьої особи – ані медіатора, ані посередника. Основну участь у примиренні в даному випадку бере саме подружжя.

Залишити відповідь