На Львівщині створили понад вісім сотень нових місць у садках

0
266

На території області працюють 874 дошкільних навчальних заклади, у яких навчаються майже 72 тисячі дітей.  У 2020 році було створено 884 нових місць для дошкільнят. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Кулемет.

Найбільше місць вдалось створити, здавши в експлуатацію 5 добудованих та реконструйованих в межах «Великого будівництва» об’єктів. Завдяки реалізації цієї програми створили 958 додаткових місць для навчання, з них 453 учнівських та 505 місць для дошкільнят.

Створено також 2 приватних заклади дошкільної освіти на 67 місць, яким видано ліцензію на здійснення освітньої діяльності.

«Упродовж року ми збільшили кількість місць у дошкільних навчальних закладах на понад вісім сотень одиниць. Впродовж останніх десяти років мережа закладів дошкільної освіти збільшилась на 285 одиниць, або майже на половину. Водночас чисельність дітей у закладах збільшилась з 2010 року на 25,9 %», – розповів директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

У Львові середня наповнюваність груп у 2020 р. становила 32 особи, тоді як наповнюваність груп у сільській місцевості – 17 осіб на групу.

В області також функціонує Сервіс електронної черги до закладів дошкільної освіти Львівщини. e-Садок створено, щоби процес формування черг та зарахування дітей до закладів дошкільної освіти був відкритим та прозорим.


Leave a Reply